Selecteer een pagina

Uitslagen 2022

 Beste Britse Staande Hond in Show – Gordon Setter : Twice As Nice From the Noble Friends

Keurmeester: Mevr.  R. Martin

BOB: Ch. Gamerights Pretty Woman

Reuen

Teven
CAC              Ch. Gamerights Pretty Woman 
RCAC           Ch. Ravensett Make Me Smile 

Clubwinnaar:                      Ch. Gamerights Pretty Woman 
Beste Veteraan:                  Vanquish Love of Rose 

Openklas reuen
1G                Semino von der Osterpforte

Gebruikshondenklas reuen
1G                Sharptails Barristo

Kampioensklas reuen 
1ZG              Vanquish Obstruction
2ZG              Ch. Bournefield Purple Rain
3ZG              Silver Fog Freestyle 

Jeugdklas teven
1ZG              Double Duty’s Avril 

Tussenklas teven
1ZG              Kanietter Delphina             

Openklas teven
1ZG              Gamerights Posh in Boots  
2G                Rachdale Silver Pearl 

Fokkersklas teven
1U                Gamerights Pretty Woman
2ZG              Double Duty’s Jeudi

Gebruikshondenklas teven
1G                Sharptails Crash
2M                Sharptails Antje

Kampioensklas teven
1U                Kamp. Ravensett Make Me Smile
2ZG              Gordon Hall Yamaha

Veteranenklas teven
1U                Vanquish Love of Rose
2U                Upperwood Colourfull Lilly 

 

 

Keurmeester: Mevr.  J. Dixon

BOB: Twice As Nice From the Noble Friends 
BOS:  Passion Fild Victory 

Reuen
CAC              Twice As Nice From the Noble Friends
RCAC           Farquharson’s Night’Cause

Teven
CAC              Passion Fild Victory
RCAC           Wild Emerald’s Ayla Stone

Clubwinnaar:                      Twice As Nice From the Noble Friends
Beste Jeugdhond:              Passion Fild Victory
Beste Gebruikshond:        Wild Emerald’s Duke of Dandelion
Beste Veteraan:                 Farquharson’s Metropolitan

 

Jeugdklas reuen
1U                Wild Emerald’s Famous Dream Maker
2U                Farquharson’s Scottish Balach
3U                Farquharson’s Scottish Huntsman
4U                Farquharson’s Scottish Gentleman
ZG                Zefir Black Lofty
ZG                Unseen Spirit Beautiful Darkness
abs.              Farquharson’s Scottish Laird

Openklas reuen
1U                Twice As Nice From the Noble Friends
2U                Forester’s Imagine Vito of Darkmoor
3U                Tartan Tiger From the Noble Friends
4U                Farquharson’s Qking Parcival
G                  Gregor Adam the Southern Daughters

Fokkersklas reuen
1U                Farquharson’s Night’Cause

Gebruikshondenklas reuen
1U                Wild Emerald’s Duke of Dandelion

Kampioensklas reuen
1U                Jumex of the Gordons Lodge

Jeugdklas teven
1U                Passion Fild Victory
2U                Under Silence Aura Beautiful Darkness
3U                Farquharson’s Scottish Crown

Tussenklas teven
1U                Wild Emerald’s Enchanting Moonlight
2ZG              Tiffany Black Ivy

Openklas teven
1U               Donna from Vancouver Castle
2U               Latoya From the Moorland Friends
3U               The North Sea Projects Miss Rose
4ZG             The North Sea Projects Miss Ina May
ZG               Wild Emerald’s Chuna May

Fokkersklas teven
1U               Farquharson’s Queen of Scots
2U               Wild Emerald’s Charlize Firefly
3U               Twinkle Star From the Noble Friends

Kampioensklas teven
1U               Wild Emerald’s Ayla Stone
2U               Farquharson’s Princess Mimosa
Abs.            Queen of Joy From the Noble Friends

Veteranenklas teven
1U               Farquharson’s Metropolitan
2U               Edy Eleanor Eve v. Margnes v.d. Sterre

Keurmeester: Mevr.  N. Timmermans-Kadenki

BOB: Big Red’s Morning Glory
BOS:  Ch. Vicary’s Part Time Lover 

Reuen
CAC              Ch. Vicary’s Part Time Lover
RCAC           Flannan’s Cracker Jack

Teven
CAC              Big Red’s Morning Glory 
RCAC           Eireen from Askeaton

Clubwinnaar:                    Big Red’s Morning Glory
Beste Jeugdhond:           Eireen from Askeaton
Beste Veteraan:                Principal van de Grasbroekerhof 

Jongste puppyklas reuen
1B                Deep Dazzling Red Blaze
Abs.             Deep Dazzling Red Bowie  

Puppyklas reuen 
Abs.             Alfie

Jeugdklas reuen
1ZG            Vicary’s Until The End of Time
2ZG            Owen from Askeaton

Tussenklas reuen
1ZG             Flannan’s Djust a Dream

Openklas reuen
1U               Tussocks Manor Caramel Fudge
2U               Big Red’s Knowing Me Knowing You
3U               Cloud Nine Diervilla
4U               Tussocks Manor Chocolate Chip
U                 Big Red’s Lord Palmerston
ZG              Newgay Oban    

Fokkersklas reuen
1U              Flannan’s Cracker Jack
2ZG            Xem van de Grasbroekerhof
3ZG            Big Red’s Meet and Greet

Kampioensklas reuen
1U              Ch. Vicary’s Part Time Lover
2U              Newgay Odhran
3U              Xavirius van de Grasbroekerhof
4U              Glenlokhen Macallan
U                Jagger from Askeaton

Veteranenklas reuen
1U              Principal van de Grasbroekerhof
2ZG           Caemgen’s Braveheart 

Jongste Puppyklas teven
1VB            Deepn Dazzling Red Birdy 

Jeugdklas teven
1U              Eireen from Askeaton  
2U              Orla from Askeaton 
3ZG            Olivianne from Askeaton         

Tussenklas teven
1U              Newgay Rena 
2U              Countess v.d. Grasbroekerhof
3U              Deepn Dazzling Red Azlynn
4U              Marlland Here I Go Again
U                Cahlista of the Red Company 

Openklas teven
1U               Daisy Cinammon’s
2U               Rivervalley’s Red Keep on Smiling
3ZG             Tussocks Manor Dearbhail
4ZG             Breanne of the Red Company 

Fokkersklas teven
1U               Big Red’s Morning Glory 

Kampioensklas teven
1U               Dubliner’s Petra

Veteranenklas teven
Abs.             GC Tussocks Manor Avonmora 

Keurmeester: Mevr.  L. van Genechten

BOB: Ch. Hipoint Semper Sursum
BOS:  Quoadian’s Bora

Reuen
CAC              Ch. Hipoint Semper Sursum
RCAC           Rey Alegria’s The Sound of Thunder 

Teven
CAC              Quodian’s Bora
RCAC           Quodian’s Leveche 

Clubwinnaar:                      Hipoint Semper Sursum
Beste Puppy:                      Valdez od Fruske Gore
Beste Gebruikshond:        O’Top Des Mar_Chaux
Beste Veteraan:                 Hipoint Semper Sursum 

Puppyklas reuen
1VB               Valdez od Fruske Gore

Tussenklas reuen
1U                 Tou-Tchiornaya Amazing Troy
2ZG              Quodian’s Mikus
Abs.              Tou-Tchiornaya Dazzling Thor

Openklas reuen
1U                 Rey Alegria’s The Sound of Thunder
2U                 Tibet
3U                 Risto des Grises d’Artois
4ZG              Sepp

Fokkersklas reuen
1U                Joey

Gebruikshondenklas reuen
1U                O’Top des Mar_Chaux
2U                King
3ZG             Vlaklands Rody 

Kampioensklas reuen
1U               Franzini Milk   

Veteranenklas reuen
1U               Ch. Hipoint Semper Sursum

puppyklas teven
1VB             Zoli od Popa

Tussenklas teven
1U               Rey Alegria’s Tusha
2U               Quodian’s Anamone
3U               Rinjy De Landa Gori 

Openklas teven
1U               Quodian’s Bora
2U               Quodian’s Bentu de Soli
3ZG            Quodian’s Jenna

Fokkersklas teven
1U              Quodian’s Leveche 

Gebruikshondenklas teven
1U              Negrita de Capagut

Kampioensklas teven
1U              Jessy

 

Buiten de normale keuringen waren er na de keuringen nog eindkeuringen, hieronder de uitslagen:

 

Koppelklasse
1e plaats                           Pointers van Mevr. van de Brink
2e plaats                           Engelse Setters van Mevr. Pluhar
3e plaats                           Gordon Setters van Mevr.  Lümmen
 
Beste Jongste Pup in Show
niet uitegereikt
 
Beste Pup in Show
Pointer                               Valdez od Fruske Gore
 
Beste Jeugdhond in Show
Ierse Setter                      Eireen from Askeaton
 
Beste Gebruikshond in Show
Gordon Setter                  Wild Emerald’s Duke of Dandelion
 
Beste Veteraan in Show
Pointer                             Ch. Hipoint Semper Sursum
 
Beste Britse Staande hond in Show   
Gordon Setter                 Twice As Nice From the Noble Friends